Prosím čekejte...

Rekonstrukce chodníků v ulici Dlážděná

19. 3. 2023 17:46

Od 20.3.2023 bude zahájena II. etapa rekonstrukce chodníků v ulici Dlážděná, v úseku od křižovatky u školy až k Veskému rybníku. Práce budou probíhat postupně po obou stranách silnice. Dbejte zvýšené opatrnosti v místech stavby. Děkujeme za pochopení.

Číst více

Oznámení od obecního úřadu Platí pro: Celou obec Vytvořil: Obec Tmaň

Ptačí chřipka

24. 3. 2023 11:14

Oznamujeme občanům, že v obci Libomyšl byl potvrzen výskyt ptačí chřipky. Z tohoto důvodu bylo pro obec Tmaň stanoveno pásmo dozoru. Všem chovatelům se nařizuje zajistit umístění drůbeže a jiných ptáků chovaných v zajetí do uzavřených prostor, zamezit vniku volně žijícícho ptactva do objektů a zamezit kontaminaci krmiva trusem volně žijících ptáků. Všichni chovatelé drůbeže a chovných ptáků jsou povinni vyplnit sčítací list. Sčítací listy budou rozvezeny do kaslíků, prosíme o jejich vyplnění a poté odevzdání na obecní úřad a to nejpozději do 29.3.2023. Děkujeme za spolupráci. Pro více informací – https://www.obectman.cz/uredni-deska?…

Číst více

Oznámení od obecního úřadu Platí pro: Celou obec Vytvořil: Obec Tmaň

Přátelské fotbalové utkání

17. 3. 2023 18:43

Zveme všechny příznivce sportu a kopané zvlášť na sobotní (18.3.2023) přátelské přípravné fotbalové utkání dospělých TJ VČS Tmaň – FK Obořiště 1920 od 15:30 hodin ve sportovním areálu na Tmani.

Číst více

Sportovní akce Platí pro: Celou obec Vytvořil: Obec Tmaň
Přílohy k hlášení
Plakát_Obořiště.png Stáhnout

Vytvořeno službou: Hlášenírozhlasu.cz