Studentský klub Bystřicko Vás zve na další ročník
Rockového Majálesu v Bystřici nad Pernštejnem. Budeme se na Vás těšit
v amfiteátru na Masarykově náměstí tuto sobotu 6. června od 15:00.
Vystoupí Dechový orchestr ZUŠ, Aligátor, Ozon, Wotazník a Madam Royal.
Vstupné je dobrovolné.
Číst více