V loňském roce jsme v Batňovicích vytřídili více jek 60 tun odpadu.
Převedeno na peníze je to 311 509 Kč na zpětném bonusu od EKO-KOMu, tedy
zhruba 390 korun na každého obyvatele obce. O tuto částku jsme si sami
snížili roční poplatek za svoz komunálních odpadů. Má to smysl. Díky
že třídíte. Petr Horák, starosta
Číst více